Regionalny kierownik sprzedaży

IRL Polska Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Sieradz Łęczyca Piotrów Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Skierniewice

Opis stanowiska

Zadania:

  • budowanie zespołu sprzedażowego;

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;

  • realizacja planów sprzedażowych;

  • utrzymywanie kontaktów z klientami;

  • dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej na rynku.

Wymagania

Wymagania:

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne;

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów;

  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów;

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • system wynagrodzeń składający się z podstawy i prowizji bez górnego limitu zarobków;

  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy;

  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw.

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta