Koordynator Platformy IT Service

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • tworzenie nowoczesnych koncepcji IT

  • wykonywanie testów IT

  • koordynowanie rozwoju usług w zakresie jakości danych

  • rozwiązywanie pojawiających się komplikacji

  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych / wewnętrznych

Wymagania

WYMAGANIA

  • umiejętność programowania ABAP oraz SAP HANA

  • podstawowa wiedza z zakresu modelowania danych UML, BPMN

  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze IT

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub kierunków pokrewnych

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenie w kraju i za granicą

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym

  • system benefitów: prywatna opieka medyczna, kursy językowe, karta Multisport

  • elastyczne godziny pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś!
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz polskim.

Ostatnia aktualizacja:
19.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja