Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

ENGRAM MMT Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób ambitnych, lubiących niezależny system pracy i zorientowanych na wyniki
ze znajomością zasad skutecznej sprzedaży i z doświadczeniem w branży narzędziowej na stanowiskach: technolog, operator CNC, programista.

Cenimy ludzi zmotywowanych, nastawionych na szukanie rozwiązań i budowanie relacji z Klientami.

Reprezentując firmę Engram będziesz odpowiedzialny za:

Sprzedaż i wdrażanie narzędzi skrawających i narzędzi specjalnych:

  • prowadzenie testów technologicznych,

  • optymalizacja technologii obróbki detali,

  • optymalizacja procesów przez dobór narzędzi specjalnych,

  • dobór technologii produkcji,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • szkolenia techniczne.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć:

  • wymagane prawo jazdy kat. B.

  • pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie w tworzenie świadomej marki

Wymagania

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe,

  • pracę w świetnej atmosferze młodych ludzi,

  • bardzo dobre wynagrodzenie i system premiowy,

  • samochód służbowy, laptop, Smartphone,

  • niezależny system pracy oraz rozwój.

Ostatnia aktualizacja:
17.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta