Inżynier budowy

AWBUD Spółka Akcyjna

Pabianice Łódź

Opis stanowiska

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności budowlanej,

  • Minimum 1 rok doświadczenia w realizacji budowy,

  • Wiedza techniczna dotycząca produktów, systemów i usług na rynku budowlanym,

  • Praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,

  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD, MS Project,

  • Gotowość do pracy w delegacji,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju.

Wymagania

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad wykonaniem prac przez podwykonawców, odbiór ilościowy, terminowy i jakościowy prac,

  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami,

  • Przygotowywanie zleceń i zamówień oraz prowadzenie rejestru,

  • Prowadzenie rejestru obiegu dokumentacji projektowej oraz rejestru zmian wprowadzanych do dokumentacji projektowej,

  • Archiwizację dokumentów obiektu,

  • Prowadzenie dokumentacji kontraktu zgodnie z procedurami i instrukcjami SZJ.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,

  • Ciekawą pracę na wielu nowoczesnych projektach budowlanych,

  • Możliwość awansu w strukturach Grupy Kapitałowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Udział w dwóch systemach premiowych rocznym oraz po zakończeniu kontraktu,

  • Dostęp do pakietów szkoleniowych on-line,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in. karta sportowa,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • Zwrot kosztów dojazdu na budowę,

  • Nocleg w pobliżu budowy.

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja