Administrator Sieci

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie siecią aktywną w DataCenter składającą się z rotureów/switchy/firewall’i/loadbalancer’ów

  • Udział w większych projektach wdrożeniowych w zakresie rozwiązań sieciowych (konsultacje, projektowanie)

  • Projektowanie i wdrażanie nowych technologii sieciowych /systemów sieciowych

  • Automatyzacja konfiguracji sieciowych oraz monitoringu sieci

Wymagania

  • Wiedza i doświadczenie niezbędne do administrowania sieciami komputerowymi – minimum teoretyczne podstawy wiedzy na temat działania protokołów sieciowych TCP/IP, STP, 802.1q, QOS, OSPF, static route, VRRP, NAT, SSL

  • Podstawowa znajomość narzędzi do monitorowania sieci takich jak cacti, zabixx, nagios

  • Umiejętność posługiwania się systemem Linux, pisania skryptów np. w bash, php

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami zewnętrznymi

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administratora sieci aktywnej w Data Center składającej się z większej ilości urządzeń typu routery, switche, firewalle

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja