Projektant Wnętrz

ROMART Salon Mebli Biurowych

Wymagania

Obowiązki:

  • wykonywanie projektów koncepcyjnych wnętrz

  • wizualizacje kolorystyczne 2D 3D

  • specyfikacje materiałowe

  • inwentaryzacje wnętrz (pomiary, dokumentacja fotograficzna)

  • dokumentacje techniczno wykonawcze

  • wykonywanie prac projektowych stosownie do potrzeb, np: związanych z identyfikacją:

  • reklamę na firmowych witrynach, projekty materiałów do druku, mailingu, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu artystycznym/plastycznym (preferowane kierunkowe: projektowanie wnętrz)

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • biegła obsługa komputera (Microsoft Office, Acad, 3DS Max Design, Ilustrator, Photoshop)

  • dyspozycyjność

  • znajomość aktualnych trendów rynkowych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość pracy w firmie posiadającej ponad 25-letni staż w branży wyposażenia wnętrz biurowych,

  • o ugruntowanej renomie na rynku

  • pracę w przyjaznym i zgranym, młodym zespole

  • szkolenia produktowe

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagradzania

Ostatnia aktualizacja:
11.02.2017

Branża / kategoria:
Architektura, Inżynieria / Projektowanie, Nieruchomości