Mistrz Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż, regulaminu pracy i porządku;

  • Efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz materiałów;

  • Organizacja pracy linii produkcyjnej (w obszarze produkcji komponentów);

  • Nadzór nad procesem i realizacją zadań produkcyjnych zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi;

  • Określanie i egzekwowanie obowiązków podległych pracowników (około 40 osób);

  • Szkolenie pracowników produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie elektryczne lub mechaniczne, preferowane studia wyższe;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi;

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, SAP;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja