Specjalista ds. Księgowości

Business Support Solution SA

Opis stanowiska

  • współuczestniczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • kontrolowanie prawidłowości rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie deklaracji CIT, VAT

  • współpraca z klientem w obszarze zagadnień finansowo-księgowych i podatkowych (identyfikacja i analiza zagadnień oraz przedstawienie klientowi propozycji działań)

Wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe

  • w księgowości na zbliżonym stanowisku pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

Oferujemy

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Program PULS prywatna opieka medyczna

  • System kafeteryjny

  • Ubezpieczenie lekowe

  • Drużyna BSS wsparcie aktywności sportowej

  • Strefa Relaksu

  • Akcje profilaktyczne wspierające zdrowie Twoje i Twoich bliskich

  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki