Pracownik Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami;

  • Prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku;

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;

  • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki.

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż