Technik Produkcji Zaopatrzenia Ortopedycznego

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Opis stanowiska

  • Udział w wytwarzaniu indywidualnego sprzętu ortopedycznego

  • Praca z materiałami: plastik, metal, skóra, etc.

  • Wykańczanie kosmetyczne indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (ortezy, gorsety, protezy, etc.)

  • W okresie próbnym przewidziane intensywne szkolenie specjalistyczne, przygotowujące do pracy na danym stanowisku

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne: stolarz, mechanik, ślusarz, etc.)

  • Umiejętność i znajomość zagadnień obróbki materiałów (metal, tworzywa sztuczne, drewno)

  • Umiejętność precyzyjnego wykańczania detali

  • Umiejętności kaletnicze i/lub tapicerskie i/lub krawieckie

  • Dużych zdolności manualnych, dbałość o szczegóły, dokładność

  • Chęć przyswajania nowej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku, zgodnym z profilem firmy: technik ortopeda, technik/magister fizjoterapii, biomechaniki, inżynieria biomedyczna

Oferujemy

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Pracę jednozmianową

  • Szkolenie

  • Możliwość zdobycia unikalnych, wysoko cenionych na rynku umiejętności

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz prywatną opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
15.11.2017

Medycyna / Opieka zdrowotna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż