Doradca Klienta Biznesowego Orange

OPTIMO Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych Orange!

Twoje główne zadania:

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach

  • przygotowywanie ofert biznesowych

  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • monitorowanie rynku

Wymagania

  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientem

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B, D2D lub telemarketingu (telekomunikacja, energia, finanse, ubezpieczenia itp.)

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • przedsiębiorczość

  • odpowiedzialność

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki współpracy

  • jasną ścieżkę kariery

  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych oraz z technik sprzedaży,

  • pracę dla segmentu o najwyższym potencjale sprzedażowym

  • elastyczność i swobodę działania

  • możliwość rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja