Pracownik biurowy - telefoniczna obsługa klienta

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • wprowadzanie modyfikacji na kontach Klientów zgodnie ze złożonymi dyspozycjami

  • doradztwo w zakresie z korzystania z oferowanych produktów i usług

  • przedłużanie kończących się umów, sprzedaż usług

  • budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego

  • otwartości, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • dobrej znajomości obsługi komputera

  • wysokiej kultury osobistej

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie od razu bezpośrednio przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (1/2 etatu, 3/4 etatu, system )

  • kompleksowe szkolenie adaptacyjne oraz wsparcie w procesie adaptacji

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz realną możliwość osiągnięcia premii

  • praca według grafiku w przedziale czasowym 7 – 23

  • szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń

  • telefon służbowy wraz z pakietem usług dodanych,

  • prywatną opiekę medyczną oraz zniżki na produkty i usługi różnych firm

  • dzień wolny w dniu Twoich urodzin/imienin

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta