Pracownik obsługi klienta – konsultant Call Center

Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa klientów w zakresie podstawowych czynności serwisowych wg standardów importera,

  • Praca nad zgłoszeniami CRM, skrzynki mailowej,

  • Aktywna praca nad relacją z klientem i efektywna sprzedaż usług serwisowych,

  • Realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonych,

  • Praca w trybie zmianowym,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Praca dla uznanej marki, obsługującej prestiżowych klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

  • Komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego,

  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Komunikatywność oraz otwartość na zmiany,

  • Systematyczność w pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole w przyjemnej atmosferze.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie, w ciekawej branży,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę pełną codziennych wyzwań i ciekawych kontaktów, w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta