Kierownik Zespołu ds. Księgi Głównej

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z łódzkich SSC poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Zespołu ds. Księgi Głównej.

Zadania:
  • zarządzanie zespołem księgowych GL (rekrutacja, wdrożenie, szkolenie, wyznaczanie zadań, ocena, coaching)
  • przygotowywanie raportów dotyczących poziomu realizacji zadań w zespole.
  • proponowanie usprawnień w procesie GL i udział w ich implementacji.
  • nadzorowanie procesu zamknięcia miesiąca.
  • odpowiedzialność za realizację KPI oraz SLA przez zespół.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości GL.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i zarządzania zespołem.
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.05.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki