Specjalista ds. Rejestracji

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych zgodnie z wymogami prawa i innymi wytycznymi.

  • Przygotowywanie dokumentacji do wniosków o zmianę w pozwoleniu i/lub przedłużeniu pozwolenia na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego oraz do aktualizacji dokumentacji.

  • Audyt dokumentacji rejestracyjnej

  • Śledzenie zmian uregulowań prawnych, polskich i unijnych, dotyczących procesu rejestracji leków i/lub badań klinicznych.

  • Opracowywanie i weryfikowanie innej dokumentacji z podległego obszaru zgodnie z wymogami prawa farmaceutycznego i innymi wytycznymi.

  • Sprawdzanie zgodności dokumentów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane: chemiczne, biologiczne, farmaceutyczne.

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej.

  • Znajomości wymagań prawnych w zakresie rejestracji produktów leczniczych.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

  • Dobrej znajomości programów Word i Excel.

  • Nastawienia na jakość i terminowości w wykonywaniu zadań.

  • Umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju w szybko rozwijającej się firmie farmaceutycznej.

  • Podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół pracowników.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
01.09.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna