Doradca Klienta Korporacyjnego w CBK

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami z segmentu dużych przedsiębiorstw

  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Opracowywanie ofert obejmujących produkty i usługi Grupy ING

  • Strukturyzowanie transakcji kredytowych

  • Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych

  • Realizację planów sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne lub finansowe

  • Min. 3 lat doświadczenia w obsłudze Klienta Instytucjonalnego (warunek konieczny)

  • Doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych

  • Dobrej znajomości analizy finansowej

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności inicjowania i podtrzymywania dobrych relacji

  • Zdolności analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań

  • Wytrwałości w realizacji założonych celów

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta