Specjalista ds. reklamacji

FMB MIKOMAX sp. z o.o.

Opis stanowiska

Najważniejsze obowiązki na tym stanowisku:

  • przyjmowanie reklamacji od klientów

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • obsługa reklamacji i odpowiedzi do klienta

  • uruchamianie zamówień reklamacyjnych w systemie ERP

  • śledzenie realizacji zamówień reklamacyjnych i zgłaszanie klientom gotowości odbioru

  • analizowanie reklamacji i wprowadzanie działań korygujących

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane w obszarze zarządzania jakością

  • biegła znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość (podstawy) języka niemieckiego

  • umiejętności analityczne (prowadzenie statystyk)

  • znajomość narzędzi poszukiwania przyczyn (5xdlaczego analiza FMA)

  • systematyczność w pracy – narzędzia do baz danych (Excel)

  • znajomość systemów zarządzania jakością i środowiskiem

  • prawo jazdy

Oferujemy

Warto być z nami, bo:

  • Budujemy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzi i wartości jakimi się kierują

  • Jesteśmy polską firmą z ponad 28-letnim doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji

  • Nasza firma codziennie tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć

  • Wykorzystujemy wiedzę w zakresie m.in. efektywności, organizacji pracy, HR, ergonomii i akustyki

  • Realizujemy różnorodne projekty kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych, zarówno dla klientów krajowych jak i w środowisku międzynarodowym

  • Dostarczamy ciągle nowych, innych wyzwań

  • Nasi ludzie pracują w nowoczesnym biurze, np. w strefie relaksu w nieformalnej atmosferze zregenerujesz siły tak by móc z lepszym samopoczuciem efektywniej pracować w strefie współpracy czy skupienia

  • Zapewniamy pracownikom dostawy świeżych owoców i kawę do woli :-)

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta