Zastępca Kierownika Magazynu ds. Przyjęć \ Wydań

Agata S.A.

Wola Krzysztoporska K. Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i współudział w przyjmowaniu \ wydawaniu towarów;
  • Zapewnienie właściwego magazynowania \ przygotowania towaru gwarantujące zachowanie jakości;
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz BHP;
  • Organizację pracy podległego personelu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem pracowników;
  • Doświadczenie w obsłudze systemów WMS oraz prowadzenia dokumentacji magazynowej;
  • Gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu;
  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Elastyczność (praca w systemie zmianowym).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Praca pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Dobrą atmosfera pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka