Specjalista ds. procesów i systemów finansowych

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja systemów i procesów biznesowych w dziale finansowym,

  • Analizowanie procesów pod kątem możliwości wsparcia ich przez narzędzia IT,

  • Rekomendowanie projektów optymalizacji procesów obsługi klienta,

  • Opracowywanie business case projektów optymalizacyjnych,

  • Reprezentacja działu finansowego w międzydziałowych projektach,

  • Opracowywanie map procesów finansowych,

  • Zarządzanie zmianami IT w obszarze finansów,

  • Testowanie nowych rozwiązań,

  • Wdrażanie rozwiązań wraz ze zmianą procesów biznesowych,

  • Szkolenie użytkowników końcowych,

  • Administrowanie modułem finansowym systemu ERP w międzynarodowej strukturze.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Zaawansowana wiedza z zakresu finansów i rachunkowości,

  • Znajomość systemów klasy ERP,

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Zaawansowana znajomość obsługi MS Excel,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w branży retail będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

The Client offers:

  • Kursy j. angielskiego,

  • Karta Multisport,

  • Roczne premie.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja