Technik Terenowych Służb Serwisowych

Virtual Line Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Czy to praca dla Ciebie? Sprawdź:

  • * jeśli posiadasz wiedzę związaną z problematyką sieci LAN,

  • * jesteś otwarty na nowości,

  • * nie jest Ci obce środowisko systemów Windows, Linux,

  • * łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi,

  • * zawsze dążysz do wyznaczonego celu,

  • * jesteś osobą kreatywną, samodzielną, zorganizowaną,

  • * chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe,

  • * posiadasz prawo jazdy kat. B,

Wymagania

Nawet jeśli "TAK" padło tylko przy jednym punkcie, zobacz co oferujemy:

  • * pracę wśród młodej, sympatycznej i wykwalifikowanej kadry,

  • * pomoc w postaci szkoleń wdrożeniowych
    i podnoszących Twoje kwalifikacje,

  • * stałe wsparcie ze strony kierownictwa,

  • * stałe godziny pracy (dwie zmiany),

  • * wynagrodzenie: stała podstawa + przejrzysty system prowizyjny,

  • * atrakcyjny system premiowy,

  • * dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Oferujemy

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków ? Sprawdź:

  • * budowanie relacji oraz dobrego wizerunku firmy,

  • * przygotowywanie raportów,

  • * realizacja zleceń związanych z usuwaniem usterek sieci LAN,

  • * dbanie o dobrą kondycję fizycznej warstwy sieci,

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Inżynieria / Projektowanie