Elektryk-Automatyk

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

• Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń
• Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne
• Min roczne doświadczenie związane z naprawami maszyn przemysłowych
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w tym schematu elektrycznego
• Znajomość zasad automatyki i elektryki maszyn
• Dobra organizacja pracy własnej
• Uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1kV

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, prywatnych pakietów medycznych oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
07.02.2017

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż