Inspektor nadzoru (branża elektryczna lub konstrukcyjno-budowlana)

Poczta Polska S.A.

Opis stanowiska

Do zadań pracownika będzie należało:

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych do postępowań prowadzonych przez Pocztę Polską S.A.,

  • sprawdzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich,

  • nadzorowanie i weryfikacja prac projektowych,

  • sporządzanie opinii technicznych, analiz i innych opracowań sieci, instalacji, urządzeń i obiektów,

  • wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego,

  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót lub inspektora nadzoru,

  • posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych lub w specjalności kontrukcyjno-budowlanej budownictwa ogólnego,

  • przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie budownictwa oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • znajomości programu NORMA,

  • umiejętności pracy w zespole, sumienności.

Inne oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana znajomość programu AutoCad.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego oraz karty Multisport),

  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach,

  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Ostatnia aktualizacja:
27.07.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca