Specjalista ds. Logistyki

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Analiza zapotrzebowań klienta;

  • Analiza zapotrzebowań na materiały do produkcji;

  • Opracowanie planów produkcyjnych dla wydziałów wewnętrznych;

  • Weryfikacja zamówień;

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP;

  • Analiza danych i przygotowanie zestawień;

  • Administracja i czuwanie nad przebiegiem dokumentów;

  • Organizacja wysyłek i odbiorów;

  • Zamawianie towarów w zależności od zaszeregowania;

  • Kooperacja z wydziałami magazynu, produkcji i jakości.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki, specjalisty ds. obsługi klienta lub w dziale zakupów;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP;

  • Prawo jazdy kat. B.;

  • Komunikatywność, gotowość do podejmowania wyzwań, analityczny umysł.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Praca w środowisku międzynarodowym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w formie kursów, szkoleń;

  • Prywatna opieka medyczna.

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Zakupy