Młodszy programista Java

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Programista Java.

Zadania:
  • tworzenie oraz rozwój oprogramowania własnego firmy;
  • udział w projektach wdrożeniowych u klienta;
  • współpraca z zespołem programistów, testerów i grafików;
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • 1 rok komercyjnego doświadczenia;
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
  • dobra znajomość języka programowania Java;
  • dobrze znasz frameworki Hibernate, Spring, Elasticsearch;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość baz danych: MySQL/MS SQL/ PostgreSQL.

Oferujemy

  • długofalową współpracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • liczne szkolenia i aktywności integracyjne
  • indywidualne podejście do potrzeb pracowników.

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie