Specjalista wsparcia IT

Connectis_

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja oraz sprawdzenie poprawności działania sprzętu biurowego

  • Diagnozowanie błędów funkcjonowania sprzętu biurowego/telefonów

  • Instalacja oprogramowania

  • Aktualizacja oprogramowania systemu operacyjnego

  • Monitorowanie pomieszczeń serwerowni

Wymagane:

  • Wiedza z zakresu wsparcia użytkownika - min. 1 rok

  • Znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość środowiska Windows i iOS

  • Umiejętność analizy środowiska, instalacji i konfiguracji środowiska

  • Podstawowa umiejętność administracji serwerami będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność konfiguracji print serwerów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia we wsparciu IT

Wymagania

Wymagania technologiczne:

  • windows średniozaawansowany

  • język angielski zaawansowany

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja