Junior Human Resources Administrator

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zakres zadań:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla zespołu HR przy zatrudnianiu nowych prcowników
  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej
  • Organizacja i koordynacja szkoleń
  • Prowadzenie rejestrów i nadzór nad danymi dotyczącymi wynagrodzenia, czasu pracy i spraw socjalnych
  • Reprezentowanie firmy na targach pracy i promowanie wizerunku na rynku

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale HR
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Znajomość zagadnień z obszaru prawa pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku firmy o globalnym zasięgu
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i dentystyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do kursów językowych)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Numer referencyjny: JHR/PS/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources