Młodszy specjalista ds. obsługi rynków kapitałowych

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy, posiadającej swój oddział w Łodzii, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalista ds. obsługi rynków kapitałowych

Główne zadania:
  • wprowadzanie danych księgowych do systemu operacyjnego
  • cykliczne sprawdzanie stanu zgodności papierów wartościowych
  • otwieranie, zamykanie i aktualizowanie rachunków
  • sprawdzanie rozbieżności między księgami firmy a księgami dyspozytariuszy
  • wypłaty dochodów (dywidendy, odsetki, umorzenia, subskrybcje)
  • zwroty podatku
  • kontakty z klientami w ramach obowiązków

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub bankowości
  • przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze rynków kapitałowych na stanowisku procesowym/operacyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programu MS Excel
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • udział w interesujących projektach
  • pakiet benefitów socjalnych
  • atrakcyjne wymagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
23.07.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość