Kierownik Budowy

Partner S.A.

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Opis stanowiska:

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy

  • Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac

  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • Zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw

  • Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji

  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny

  • Doświadczenie min 2 letnie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny,

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo

  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Naukę języków

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
11.04.2019

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca