Operator wózka widłowego UDT

Grupa Progres

Łódź Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego;

  • bieżące prace magazynowe;

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 4 - brygadowym,

  • AKTUALNIE poszukujemy na 2 systemy:

    • 4 x 4 (4 dni pracy po 12 h na 4 dni wolnego LUB 7 dni pracy po 8 h na 2/3 dni wolnego),

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziany wysoki skład);

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • jasne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę,

  • stabilność zatrudnienia;

  • wynagrodzenie - 14 zł brutto za godz, premia za system, premia regulaminowa oraz inne dodatki wynikające z Kodeksu Pracy,

  • pracę w systemie zmianowym: 6 - 18 i 18 - 6 LUB 6-14, 14-22, 22-6.

Ostatnia aktualizacja:
12.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja