MAGAZYNIER

WORK SERVICE S.A.

Sieradz

Zadania:

  • rozładunek dostarczanych surowców i innych materiałów
  • składowanie surowców i innych materiałów na paletach i regałach
  • transportowanie materiałów do poszczególnych wydziałów produkcji
  • zgodne z procedurami zabezpieczanie surowców i wyrobów gotowych
  • załadunek samochodów wyrobami gotowymi
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
  • obsługiwanie programów magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe - mile widziane średnie
  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika magazynu
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • wiedza z zakresu zasad BHP oraz GMP
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o pakiet premiowy
  • liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja