Kasjer

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Łódź Port

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • lubisz pracę z klientami;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • udzielanie pełnych informacji klientom na temat oferowanych usług;

  • kontrolowanie towarów w kasach;

  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • realny wpływ na układanie grafiku;

  • dobrą atmosferę;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).

OD PRACY KASJERA LEROY MERLIN POLSKA ZALEŻY, CZY KLIENCI WRÓCĄ DO NAS PONOWNIE.  SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta