Triażysta

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medicover Piłsudskiego

al. Jana Pawła II 27

Twoimi głównymi obowiązkami będą:

  • pomiar temperatury ciała pacjentów,

  • wykonywanie ankiet wśród pacjentów,

  • kontrola dystansu społecznego miedzy pacjentami przed selekcją,

  • dbałość o bezpieczeństwo pacjentów placówki poprzez dezynfekcję miejsca selekcji oraz narzędzi pracy,

  • dbałość o bezpieczeństwo przepływu informacji zgodnie z wytycznymi IOD.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,

  • znasz język angielski na poziomie min. B1,

  • jesteś osobą komunikatywną,

  • chcesz pracować w ramach umowy zlecenie.

Oferujemy

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

  • współpraca na podstawie umowy zlecenia,

  • praca od poniedziałku do piątku (8:00 - 17:00), a także w niektóre soboty 8:00 - 14.00,

  • zaangażowany i wspierający zespół.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2020

Administracja biurowa, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta