Menedżer Zespołu

Aviva Sp. z o.o.

Łódź Bełchatów

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedawców

  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze zarządzania zespołem sprzedażowym

  • Inicjatywa w działaniu – proaktywność

Wymagania

Zadaniem wybranej osoby będzie:

  • Zbudowanie własnego zespołu sprzedaży przy wsparciu Regionalnego Rekrutera

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie zespołu zgodnie z wartościami grupy Aviva

  • Rekrutacja Sprzedawców i Menedżerów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Avivie

  • Skuteczne wdrożenie do zawodu nowych współpracowników

  • Realizację celów sprzedażowych zarówno ilościowych jak i jakościowych

Oferujemy

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • System szkoleń menedżerskich

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (prowizje, nadprowizje, premie kwartalne, premie odroczone, nagrody za wyniki kwartalne i roczne)

  • Wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji

  • Możliwość wyboru specjalizacji produktowej dla poszczególnych członków zespołu

  • Możliwość rozwoju na stanowisku Dyrektora

Ostatnia aktualizacja:
23.08.2017

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia