Operator wózka widłowego – Magazynier

Solar Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

którzy potrafią kontrolować przepływ produktów

Wymagania

Naszą pasją jest zaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwań i dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje zadania:

Będziesz uczestniczył w operacjach naszego Magazynu Centralnego w Łodzi i staniesz się częścią zespołu ludzi, odpowiedzialnych za przepływ towarów do lokalizacji naszych Klientów i oddziałów w całej Polsce. Twoje codzienne działania będą obejmowały zarówno przygotowanie i wysyłkę dostaw towarowych, jak też ich przyjęcia. Zadania te będziesz realizował przy wykorzystaniu elektrycznych i gazowych wózków widłowych oraz nowoczesnego systemu skanerów kodów kreskowych. Będziesz również współpracował ze współdziałającymi z nami firmami spedycyjnymi oraz wykorzystywał w swojej pracy nasz system komputerowy Microsoft Dynamics AX.

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe elektryczne oraz gazowe

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

  • Otwartość oraz zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę, kartę Benefit/ OK System, opiekę medyczną Enel-Med

  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna