Młodszy Specjalista ds. księgowości z j. obcym

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur;

  • Wprowadzanie danych do systemu;

  • Przygotowanie ewidencji, raportów oraz rejestrów;

  • Kontakt z klientami biznesowymi;

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski, niemiecki, niderlandzki, czeski, szwedzki lub duński;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin;

  • Zdolności analityczne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;

  • Bilety do kina lub teatru;

  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe;

  • Możliwośc awansów – kreowania ścieżki kariery zawodowej;

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie na życie.

Ostatnia aktualizacja:
11.04.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki