Magister Farmacji

Cosmedica

Pabianice

Opis stanowiska

w Pabianicach

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie

  • Odpowiedzialność

  • Znajomość programu KAMSOFT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywujący i przejrzysty system premiowy

  • System poleceń pracowniczych

  • Zgrany zespół

  • Rozwój zawodowy w obszarze Opieki Farmaceutycznej

  • Możliwość podniesienia kompetencji zawodowych

  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach

  • Benefity (Enel-Med, ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach)

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2018

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna