Pracownik produkcji/ Operator montażu urządzeń elektronicznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz

Numer ref. PRO/056/MŁO

Zadania:

  • Wykonanie działań montażowych i/ lub prace pomocnicze przy maszynie (uzupełnianie komponentów potrzebnych do zapewnienia ciągłej pracy maszyny)
  • Pakowanie, testowanie oraz dystrybucja urządzeń elektronicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony; możliwość rozwoju w ramach rekrutacji wewnętrznych w firmie
  • MANPOWER proponuje Pracownikom możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MULTISPORT)
  • Firma proponuje Pracownikom - imprezy integracyjne, bony świąteczne dla Pracowników oraz paczki świąteczne oraz imprezy okolicznościowe dla dzieci Pracowników
  • Bezpłatny transport pracowniczy: ZDUŃSKA WOLA - SIERADZ - ZDUŃSKA WOLA

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja