Doradca klienta indywidualnego w light branch

mBank S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla klientów indywidualnych

  • obsługa kasowo-dysponencka

  • doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań finansowych

  • edukowanie klientów (prowadzenie prezentacji, szkoleń) z zakresu zdalnych kanałów dystrybucji

  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz udział w wydarzeniach odbywających się w galerii handlowej

  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki mBanku

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego lub studenci ostatnich lat- preferowane kierunki studiów: ekonomia, finanse, bankowość

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów- doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy w centrum handlowym mile widziane

  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)

  • wysokorozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • dynamizmu w działaniu, szybkości reakcji w zmiennych sytuacjach

  • wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań i osiąganie zamierzonych celów

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej placówce Light Branch oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach banku

  • atrakcyjny system benefitów

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta