Senior QA Engineer

Devire Sp. z o.o

Opis stanowiska

QA, QA specialist, tester, senior tester, test leader, automation, autoamtion tester

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu QA
  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux (bash)
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • znajomość narzędzi z zakresu testowania (JIRA, Bugzilla, Redmine)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • chęć do dzielenia się wiedzą z zespołem
  • znajomość narzędzi Atlassian
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu testerskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatną opiekę LuxMed
  • dofinansowanie do biletów do kina, teatrów itd
  • pokoje relaksu
  • PlayStation, piłkarzyki
  • darmowy parking dla pracowników
  • kwartalne imprezy integracyjne
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny

Do najważniejszych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • projektowanie, implementacja oraz wdrażanie testów automatycznych
  • dbałość o najwyższą jakość kodu
  • przeprowadzanie testów automatycznych
  • przygotowanie środowiska testowego
  • przygotowywanie środowiska testowego
  • współpraca z zespołem developerskim

Ostatnia aktualizacja:
24.07.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie