Specjalista Biura Obsługi Klienta

Spedycja Polska-Spedcont Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • rozwój relacji handlowych z dotychczasowymi klientami

  • realizacja bieżących zleceń otrzymanych od klientów

  • współpraca z podwykonawcami

  • prowadzenie rozliczeń, przygotowywanie analiz i raportów

  • udział w rozwoju procesów wewnętrznych i zewnętrznych

  • reprezentowanie firmy przed podmiotami zewnętrznymi

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z transportem kontenerów (transport morski, drogowy, kolejowy lub intermodalny)

  • znajomość zagadnień związanych z transportem kontenerów

  • nastawienie na cel z umiejętnością właściwego diagnozowania problemów i znajdywanie rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego

  • zdolności analityczne, kreatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • opiekę medyczną

  • kartę paliwową

  • kartę Multisport

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja