Dyspozytor Transportu Liniowego

DACHSER Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • planowanie transportu liniowego

  • optymalizowanie procesów przeładunkowych

  • kontrola terminowości i rentowności przejazdów

  • rejestracja tras w systemie

  • rozliczanie kierowców i podwykonawców

  • ścisła współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zaawansowanych aplikacjach informatycznych

  • dyspozycyjność - praca zmianowa, weekendy wolne

  • doświadczenie w branży transportowej jest mile widziane, lecz nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • przyjazne i komfortowe  środowisko pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe i bogatą ofertę dodatków socjalnych, jak np.: wczasy pod gruszą,  świąteczne karty podarunkowe

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja