Specjalista ds. obsługi reklamacji z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Specjalisty ds. obsługi reklamacji z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
  • odbieranie oraz sprawdzanie zapytań/reklamacji klienta,
  • dbanie o terminowe rozpatrywanie zapytań,
  • monitorowanie procesu fakturowania,
  • kontakt z zespołem customer service,
  • możliwość udziału w procesie migracji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w korporacyjnym środowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomosć języka niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i rzetelność,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubepieczenie, karta lunchowa),
  • możliwośc rozwoju w międzynarodowych strukturach,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta