Asystent/ka - Praktykant/ka w dziale Rekrutacji

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych,

  • Wsparcie w procesie selekcji telefonicznej kandydatów,

  • Umawianie spotkań z kandydatami,

  • Przygotowanie raportów,

  • Administracja procesem publikacji ogłoszeń na portalach pracy,

  • Udział w projektach employer-brandingowych.

Wymagania

Kwalifikacje

Od Ciebie oczekujemy:

  • Zainteresowania obszarem rekrutacji oraz gotowości do nauki,

  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, w szczególności komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Dokładności, umiejętności organizacji pracy własnej i zarządzania swoim czasem,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

  • Dostępności w wymiarze minimum 24 godzin w tygodniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w płatnych praktykach, trwających minimum 3 miesiące,

  • Zdobycie praktycznych umiejętności w obszarze rekrutacji,

  • Mentoring ze strony doświadczonych rekruterów,

  • Zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku.

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż