Operator serwerowni

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego Klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Monitorowanie i diagnostyka infrastruktury serwerowni (UPS, obwody zasilania, klimatyzatory i agregaty),

  • Zapewnienie obsługi sprzętu IT i infrastruktury środowiska produkcyjnego serwerowni (np. odczyt parametrów z konsol i wyświetlaczy urządzeń,  restarty fizyczne urządzeń, krosowanie połączeń sieciowych, podłączanie do zasilania, udział w relokacjach sprzętu),

  • Asysta podczas prac serwisantów sprzętu IT kolokowanego w serwerowni,

  • Praca będzie odbywać się w systemie równoważnym (zmianowym).

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku informatyka lub pokrewnym,

  • Podstawowa znajomość infrastruktury technicznej serwerowni (UPS, agregaty, klimatyzatory, obwody zasilania, system BMS),

  • Podstawowa znajomość infrastruktury IT (serwery, macierze dyskowe, urządzenia LAN/SAN),

  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego MS Office,

  • Dyspozycyjność i komunikatywność,

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń elektrycznych (SEP)

Oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie,

  • Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
07.01.2018

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Serwis / Technika / Montaż