Specialista back office ds. rynków kapitałowych

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-11-52860

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z sektora finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty back office ds. rynków kapitałowych.

Zakres obowiązków:
- Potransakcyjna obsługa działań firmy na rynku kapitałowym;
- Procesowanie dokumentów;
- Weryfikacja i aktualizacja danych w systemie;
- Potwierdzanie transakcji;
- Dokonywanie wypłat;
- Kontakt z jednostkami zagranicznymi firmy.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków: ekonomia, finanse i rachunkowość, analiza finansowa;
- Doświadczenie zawodowe w szeroko pojętej branży bankowej lub finansowej;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pakiet benefiów w formie platformy kafeteryjnej (opieka medyczna, karta sportowa, lunchowa, ubezpieczenie na życie);
- Fundusz świadczeń pracowniczych: bonus świąteczny, dofinansowanie do wypoczynku.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Finanse