Nastawiacz Maszyn

Lumileds Poland S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek;

  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja  i drobne naprawy w zakresie mechaniki;

  • Realizację założonych celów ilościowych i jakościowych;

  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;

  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy;

  • Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;

  • Umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • Otwartości na zdobywanie wiedzy i szybkiego uczenia się;

  • Dobrej pracy w zespole;

  • Wykształcenia min. zasadniczego zawodowego;

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane);

  • Podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki;

  • Podstawowej znajomości funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Co możesz zyskać dołączając do Naszego Zespołu?

  • Pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego;

  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy;

  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

  • Udział w pracy zespołów projektowych;

  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych;

  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;

  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż