Monter

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  •  montaż i kompletacja uzwojeń transformatorowych z wykorzystaniem suwnicy oraz wózka widłowego,

  •  wykonywanie podłączeń urządzeń nie będących pod napięciem,

  •  archiwizacja kart kontroli,

  •  przestrzeganie norm i standardów jakościowych.

Wymagania

Wymagania:

  •  wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,

  •  zdolności manualne, mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • wymagane uprawnienia UDT wózki widłowe,

  • wymagane uprawnienia UDT suwnice,

  •  odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy

Oferujemy:

  •  umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

  •  pracę w systemie 2 zmianowym,

  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  •  możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
18.12.2016

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż