Pracownik do wykładania towaru

MS Services Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki Bełchatów Błaszki Koluszki Konstantynów Łódzki Krośniewice Kutno Łask Łęczyca Łowicz Łódź Opoczno Ozorków Pabianice Pajęczno Piotrków Trybunalski Poddębice Przedbórz Radomsko Rawa Mazowiecka Sieradz Skierniewice

Opis stanowiska

Zadania:

  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów

  • dbanie o wygląd i czystość półek

  • raportowanie

Wymagania

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu

  • silna motywacja i zaangażowanie

  • dyspozycyjność i terminowość

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane osoby studiujące

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku

  • pracę na hali hipermarketu

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2019

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta