Specjalista ds. konsolidacji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom z Polski i zagranicy.

Aktualnie w związku z rozwojem poszukują doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. konsolidacji.

Zakres zadań:
  • przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
  • uzgadnianie transakcji wzajemnych pomiędzy spółkami w polskiej grupie kapitałowej.
  • księgowanie wyłączeń konsolidacyjnych i korekt.
  • współpraca z audytorem oraz specjalistami odpowiedzialnymi za konsolidowane spółki.
  • praca zgodnie z ustawą o rachunkowości i MSR.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdawczości skonsolidowanej grup kapitałowych.
  • bardzo dobra znajomość polskich standardów rachunkowości.
  • znajomość pakietu MS Office.
  • wykształcenie wyższe.
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • znajomość MSR – mile widziana.
  • znajomość Hyperiona (HFM) – mile widziana.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki