Junior Menedżer Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Aviva poszukuje osób na stanowisko "Młodszy Kierownik Grupy". Jeśli czujesz, że stworzenie własnego zespołu i kierowanie grupą agentów nie sprawi Ci problemu, zgłoś się do nas! Będziesz odpowiedzialny nie tylko za rekrutację, ale też za wdrożenie do pracy. Będziesz pomagał ludziom budować własne kariery w finansach, a oni będą pomagać budować Twoją markę.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • samodzielności, systematyczności, determinacji w osiąganiu celów,

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • konsekwencji w realizowaniu planów sprzedażowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjną ścieżkę kariery i system szkoleń,

  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji.

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta